Türk – İtalyan İlişkilerinde Az Bilinenler Kitabını İndir Oku – Fabio L. Grassi

Türk – İtalyan İlişkilerinde Az Bilinenler Kitabını İndir Oku Bilgi

Türk – İtalyan İlişkilerinde Az Bilinenler kitabı 328 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 21.10.2014 tarihinde Fabio L. Grassi tarafından yazılarak TARİHÇİ KİTABEVİ tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Türk – İtalyan İlişkilerinde Az Bilinenler kitabı 9786054534609 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Türk – İtalyan İlişkilerinde Az Bilinenler Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Fabio L. Grassinin yakın çağdaki Türk-İtalyan ilişkilerinin çeşitli yönlerini irdeleyen makaleleri ilk kez Türk okuruna sunulmaktadır. Büyük çoğunluğu önemli ve yeni arşiv araştırmalarına dayalı olan bu makaleler, Türkiye ile İtalya arasında gidip gelen kahramanlar, maceracılar, sanatçılar, akıllı veya akılsız politikacıların hatırasını canlandırıp bizimle paylaşmaktadır. Genellikle pek az bilinen, aynı zamanda mühim olaylar ve gelişmelere ışık tutan bu eser, ustaca ve güvenilir bir çeviri sayesinde de ilgi ve huzurla okunacaktır.

Türk – İtalyan İlişkilerinde Az Bilinenler Kitabını PDF İndir Kategori

Türk – İtalyan İlişkilerinde Az Bilinenler Kitabı Yayına Çıktığı 21.10.2014 Tarihinden İtibaren Toplamda 47 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Tarihçi Kitabevi yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın