Türk-Bulgar İlişkileri Üzerine Makaleler Kitabını İndir Oku – Ayaz Uysal

Türk-Bulgar İlişkileri Üzerine Makaleler Kitabını İndir Oku Bilgi

Türk-Bulgar İlişkileri Üzerine Makaleler kitabı 288 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 23 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 02.09.2012 tarihinde Ayaz Uysal tarafından yazılarak DOĞU KİTABEVİ tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Türk-Bulgar İlişkileri Üzerine Makaleler kitabı 9786055296339 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Türk-Bulgar İlişkileri Üzerine Makaleler Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Kara ve Demir yolu ile Türkiye’nin Avrupa’ya açılan kapısıdır Bulgaristan. Türkiye- Bulgaristan ilişkileri ülkemizde siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler perspektifinden ele alınmış ve alınmakta olan bir başlık. Ancak sadece bu perspektiften konuyu ele almak iki ülkenin halklarının duygu ve kültür birliğini tam anlamıyla yansıtmaya yeter mi noktasından hareketle, biyografi, basın yayın tarihi, siyaset bilimi, halkbilim ve edebiyat gibi değişik disiplinlerden makaleler bir araya getirme fikri ile oluşan bu kitap iki ülkenin yakın tarihindeki pek de güzel hatırlanmayan gelişmelerin bundan böyle iyi ve olumluya yönelmesi umuduyla derlendi.

Türk-Bulgar İlişkileri Üzerine Makaleler Kitabını PDF İndir Kategori

Türk-Bulgar İlişkileri Üzerine Makaleler Kitabı Yayına Çıktığı 02.09.2012 Tarihinden İtibaren Toplamda 32 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Doğu Kitabevi yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın