Temel Müzik Kuramında Aralık-Aralık Çevrimleri Akor-Akor Çevrimleri: Kadans Kitabını İndir Oku – Serhat Yener

Temel Müzik Kuramında Aralık-Aralık Çevrimleri Akor-Akor Çevrimleri: Kadans Kitabını İndir Oku Bilgi

Temel Müzik Kuramında Aralık-Aralık Çevrimleri Akor-Akor Çevrimleri: Kadans kitabı 71 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16.5 x 24 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 22.05.2020 tarihinde Serhat Yener tarafından yazılarak EĞİTİM KİTABEVİ tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Temel Müzik Kuramında Aralık-Aralık Çevrimleri Akor-Akor Çevrimleri: Kadans kitabı 9786257915236 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Temel Müzik Kuramında Aralık-Aralık Çevrimleri Akor-Akor Çevrimleri: Kadans Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Bu çalışma, gerek amatör ve gerekse profesyonelce müzik eğitimi süreçleri içerisinde bulunan bireylere farklı bir kaynak olması düşüncesiyle ele alınmıştır. Müzik teorisi ile ilgili literatür tarandığında, diğer disiplinlere göre Müzikte aralık- aralık çevrimleri, akor-akor çevrimleri, kadans, modülasyon gibi konuların ve örneklerinin bir arada anlatıldığı oldukça az kaynak olduğu tespit edilmiştir. Müzik bilimi içerisinde önemli bir yer tutan “Müzik Teorisi” ile ilgili bilgilerin, bir arada sistematik ve daha düzenli bir şekilde verilmesini amaçlayan bu kitap, müzik eğitimcileri ve öğrencilerine yardımcı kaynak olması amacıyla hazırlanmıştır. Müzikte Aralık, Akor, Kadans ve Uygulamaları” isimli bu eser, üç bölümden oluşmaktadır. Eserin I. bölümü, Aralık ve aralık çevrimleri hakkında bilgilere yer verirken, II. bölüm, aralık ve aralık çevrileri konularına değinmektedir. III. Bölüm ise, II. bölümde verilen temel aralık ve akor bilgileri öğrenildikten sonra, kadans ve çeşitleri, yedili akor ve çevrimleri, modülasyon gibi konular geniş ve kapsamlı bir şekilde ele alınarak örneklendirilmiştir.

Temel Müzik Kuramında Aralık-Aralık Çevrimleri Akor-Akor Çevrimleri: Kadans Kitabını PDF İndir Kategori

Temel Müzik Kuramında Aralık-Aralık Çevrimleri Akor-Akor Çevrimleri: Kadans Kitabı Yayına Çıktığı 22.05.2020 Tarihinden İtibaren Toplamda 4 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Eğitim Kitabevi yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın