Te Linde Jinekolojik Cerrahi Atlas (Dvd Ekli) Kitabını İndir Oku – Prof.dr. Ali Ayhan

Te Linde Jinekolojik Cerrahi Atlas (Dvd Ekli) Kitabını İndir Oku Bilgi

Te Linde Jinekolojik Cerrahi Atlas (Dvd Ekli) kitabı 384 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 19.5 x 27.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 01.01.2015 tarihinde Prof.Dr. Ali Ayhan tarafından yazılarak GÜNEŞ TIP KİTABEVİ tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Te Linde Jinekolojik Cerrahi Atlas (Dvd Ekli) kitabı 9789752775848 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Te Linde Jinekolojik Cerrahi Atlas (Dvd Ekli) Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Her cerrahi prosedürle ilgili adım adım operasyon notları ve güncel cerrahi kılavuzları yeralmaktadırÇok kolay anlaşılır yüksek kaliteli çizimler ve renklendirmeYüksek kaliteli cerrahi video örnekleriTüm güncellemeler ve yeni cerrahi yaklaşımlarJinekoloji, genişlemeye devam eden ve kendine has olan cerrahisinin genişliği ve karmaşıklığından dolay her zaman özel bir cerrahi ihtisas olmuştur.Pelvik anatominin kompleks 3 boyutlu yapısı ve farklı çok sayıda cerrahi yaklaşıma fırsat tanıması nedeniyle her alanda uzman olmak isteyen cerrahları ise zorlamaktadır.Yeni gelişen teknikler ve son dönemde teknolojik gelişmeler ise hızlıca ilerlemektedir.Kadın doğum asistanları ve zaten bu işi yapıp alanlarında uzmanlığa erişmek isteyenler bu gelişmelerle birlikte yardımcı görsel araçlardan kolayca yararlanabilmektedir. Bu da “Te Linde Jinekolojik Cerrahi Atlası” için asıl amacı oluşturmaktadır.Kaliteye ulaşmak ve hasta merkezli bakım için hastanın ihtiyaçları için en iyisini yapabilecek ve cerrahi teknikleri kullanmada esnek olabilecek cerrahlara ihtiyaç vardır. Tabi ki hiç bir teknik yeteri kadar etkin ve güvenli olduğuna dair kanıt olmadan önerilemez. Böyle dataların eksikliğinde hasta bilinçli bir seçim yapamaz.Bu kitapta tanımlanan bütün cerrahi teknikler yeteri kadar etkili ve güvenli olduğuna dair kanıt metinde sunulmasa da mevcuttur.Bu atlasta asıl amacımız yapılan prosedürlerin kolay anlaşılabilir ve detaylıca tanımlanmış basamaklarını vermektir. Anlamalarına yardımcı olmak için çizimler mevcuttur.Bu görseller cerrahın rahatça anlaması için uygun stil ve renklendirmelerden geçirilmiştir.Her bir bölüme aynı zamanda okuyucu için daha fazla içeri sağlamak için bir video da eklenmiştir.

Te Linde Jinekolojik Cerrahi Atlas (Dvd Ekli) Kitabını PDF İndir Kategori

Te Linde Jinekolojik Cerrahi Atlas (Dvd Ekli) Kitabı Yayına Çıktığı 01.01.2015 Tarihinden İtibaren Toplamda 1 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Güneş Tıp Kitabevi yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın