Tavuk Suyuna Çorba – Umudunu Kaybetme Kitabını İndir Oku – Jack Canfield

Tavuk Suyuna Çorba – Umudunu Kaybetme Kitabını İndir Oku Bilgi

Tavuk Suyuna Çorba – Umudunu Kaybetme kitabı 320 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 04.12.2014 tarihinde Jack Canfield tarafından yazılarak KORİDOR YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Tavuk Suyuna Çorba – Umudunu Kaybetme kitabı 9786054629787 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Tavuk Suyuna Çorba – Umudunu Kaybetme Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Yazdıkları her kitap birer fenomen olan bu yazarlar, yepyeni bir pencereden bakmanız ve hayata sıkı sıkı tutunmanız için size ilham verecek…Kendinizi hep mutsuz, karamsar, kederli, gergin ve ağlamaklı mı hissediyorsunuz? Arkadaşlarınızın hatta ailenizin sizi anlamadığını düşünüyor, onlardan uzaklaşıyor musunuz? Dikkatinizi ve düşüncelerinizi toparlamakta ve karar vermekte güçlük mü çekiyorsunuz? Değersizlik ve suçluluk düşünceleriyle mi boğuşuyorsunuz? Eskiden isteyerek ve severek yaptığınız şeylere karşı ilgisiz ve isteksiz misiniz? İşte sizi yüreklendirecek, moralinizi düzeltecek birbirinden güzel, sıcacık, umut dolu öyküler… Bu kitapla sorunlarınız bulut gibi dağılacak ve kendi pırıltınızın farkına vararak masmavi gökyüzünün altında her gün yeniden doğmanın tadına varacaksınız.Çünkü siz evrenin size sunacağı her şeye layıksınız.

Tavuk Suyuna Çorba – Umudunu Kaybetme Kitabını PDF İndir Kategori

Tavuk Suyuna Çorba – Umudunu Kaybetme Kitabı Yayına Çıktığı 04.12.2014 Tarihinden İtibaren Toplamda 480 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Koridor Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın