Tarihteki Ünlü Bilim Adamları Kitabını İndir Oku – Ayaz Uysal

Tarihteki Ünlü Bilim Adamları Kitabını İndir Oku Bilgi

Tarihteki Ünlü Bilim Adamları kitabı 192 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 01.04.2008 tarihinde Ayaz Uysal tarafından yazılarak KARMA KİTAPLAR tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Tarihteki Ünlü Bilim Adamları kitabı 9786050062151 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Tarihteki Ünlü Bilim Adamları Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

İnsanoğlu var olduğu günden bu yana doğayı bilmek, anlamak ve keşfetmek istemiştir. Ay’ın ya da Güneş’in tutulması, gök gürlemesi, şimşek çakması, çare bulunamayan hastalıklar, afetler gibi doğa olayları insanlarda merak uyandırmış, kimi zaman da onları ürkütmüştür. İnsanoğlunun bu korkusunu yenebilme, merakını giderebilmenin yolu, doğanın işleyişini daha iyi bilmek ve anlamaktan geçtiğini görmesi uzun sürmemiştir. Nitekim bilim insanları, çevreyle ilgili olan herşeyi anlamak ve insanlığın yararına yönlendirebilmek için yüzyıllardan beri inanılmaz bir tutkuyla ve sabırla uğraşmaktadırlar. Bu uğraş içinde her bilim adamının yaşamı ve çalışmaları ayrı bir serüvendir. Bu kitapta bilim adamlarının çarpıcı serüvenlerini sizinle paylaşıyoruz.

Tarihteki Ünlü Bilim Adamları Kitabını PDF İndir Kategori

Tarihteki Ünlü Bilim Adamları Kitabı Yayına Çıktığı 01.04.2008 Tarihinden İtibaren Toplamda 127 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Karma Kitaplar yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın