Şirket Birleşmeleri Ve Konsolide Finansal Tablolar Kitabını İndir Oku – Mehmet Maşuk Fidan

Şirket Birleşmeleri ve Konsolide Finansal Tablolar Kitabını İndir Oku Bilgi

Şirket Birleşmeleri ve Konsolide Finansal Tablolar kitabı 176 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16.5 x 23.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 20.12.2018 tarihinde Mehmet Maşuk Fidan tarafından yazılarak DER YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Şirket Birleşmeleri ve Konsolide Finansal Tablolar kitabı 9789753535410 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Şirket Birleşmeleri ve Konsolide Finansal Tablolar Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Şirketlerin birleşme sürecinde vergi mevzuatı ile Türk Ticaret Kanunu’na ilişkin mevzuatına uyma zorunlulukları yanında, birleşen şirketlerin bağımsız denetim kapsamında olması halinde, şirket birleşmelerine ilişkin Türkiye Finansal Raporlama Standartlarına da uymaları gerekir. Ayrıca, dönem sonlarında düzenlenecek konsolide finansal tablolarının Türkiye Finansal Raporlama Standartlarına uygun olması gerekir. Kitap yazılırken ve tasarlanırken, belirtilen hususlar dikkate alınmıştır. Bu bağlamda, kitabın okuyuculara yararlı olacağı beklenmektedir.

Şirket Birleşmeleri ve Konsolide Finansal Tablolar Kitabını PDF İndir Kategori

Şirket Birleşmeleri Ve Konsolide Finansal Tablolar Kitabı Yayına Çıktığı 20.12.2018 Tarihinden İtibaren Toplamda 7 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Der Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın