Sınır Tanımayan Devrim Ateşi: Mektuplarım Kitabını İndir Oku – Nuri Pakdil

Sınır Tanımayan Devrim Ateşi: Mektuplarım Kitabını İndir Oku Bilgi

Sınır Tanımayan Devrim Ateşi: Mektuplarım kitabı 416 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 09.11.2015 tarihinde Nuri Pakdil tarafından yazılarak EDEBİYAT DERGİSİ YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Sınır Tanımayan Devrim Ateşi: Mektuplarım kitabı 9789757013907 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Sınır Tanımayan Devrim Ateşi: Mektuplarım Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Bir yazarın mektuplarının derlenip kitap olarak yayımlanması son derecede önemlidir.  Çünkü günlük, anı, mektup gibi türlerde verilen eserler, bir yazarın yaşama biçimini insanî bir sıcaklıkla aktardığı için son derece öğreticidir.Nuri Pakdil’in mektupları, Türk edebiyatının son elli yılında, hem bir yazarın yazınsal ve düşünsel dünyasının, hem de Edebiyat dergisi çevresinde oluşan bir sanat-edebiyat anlayışının tutanağı olması açısından son derece önemli bir hazinedir.“Sınır Tanımayan Devrim Ateşi: Mektuplarım” kitabı, bir ömrün haritasını çiziyor bize. “Hiçbir cümlemde yapaylık yoktur, övüne övüne söylerim bunu” diyen Pakdil’in Mektuplarım kitabını mutlaka okumalısınız.

Sınır Tanımayan Devrim Ateşi: Mektuplarım Kitabını PDF İndir Kategori

Sınır Tanımayan Devrim Ateşi: Mektuplarım Kitabı Yayına Çıktığı 09.11.2015 Tarihinden İtibaren Toplamda 79 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Edebiyat Dergisi Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın