Şekil Değiştiren Cisim Mekaniği : Mukavemet Iı Kitabını İndir Oku – Prof. Sinan Çağdaş

Şekil Değiştiren Cisim Mekaniği : Mukavemet II Kitabını İndir Oku Bilgi

Şekil Değiştiren Cisim Mekaniği : Mukavemet II kitabı 240 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 24 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 01.06.2015 tarihinde Prof. Sinan Çağdaş tarafından yazılarak İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Şekil Değiştiren Cisim Mekaniği : Mukavemet II kitabı 9786054827213 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Şekil Değiştiren Cisim Mekaniği : Mukavemet II Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Çubuk sistemlerin mukavemetine ait temel bilgiler basit mukavemet halleriBasit mukavemet hallerinin özetiÇubuk mukavemetinde kullanılacak eşdeğerlilik bağıntılarıNormal kuvvet ve eğilme momentinin birlikte etkimesi durumu – Eksantrik normal kuvvetKesme kuvvetinin eğilme momenti ile birlikte etkimesi durumu – Kesmeli eğilmeEğilme burulmaElastik eğrinin belirlenmesi için kullanılan metotlarSonlu farklar metoduİki ucu mafsallı çubukta burkulma hesabı kritik kuvvetEuler hallerinin genelleştirilmesiKritik gerilmeÇelik yapılarda tek parçalı basınç çubuklarıDış kuvvetlerin şekil değiştirme işiİç kuvvetlerin şekil değiştirme işiVirtüel iş prensibiBirim sisteminde kuvvet ve gerilme birimleriMühendislikte yaygın olarak kullanılan kesitlerin alan, ağırlık merkezi ve ağırlık merkezinden geçen eksen takımına göre atalet momenti, mukavemet momenti değerleriI, IPB, U, Lvb. profillerine ait mukavemet ve çelik hesaplarında kullanılacak profil tabloları

Şekil Değiştiren Cisim Mekaniği : Mukavemet II Kitabını PDF İndir Kategori

Şekil Değiştiren Cisim Mekaniği : Mukavemet Iı Kitabı Yayına Çıktığı 01.06.2015 Tarihinden İtibaren Toplamda 17 Kişi Tarafından Okunmuştur.

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın