Sanatı Eleştirmek &Amp; Günceli Anlamak Kitabını İndir Oku – Terry Barrett

Sanatı Eleştirmek & Günceli Anlamak Kitabını İndir Oku Bilgi

Sanatı Eleştirmek & Günceli Anlamak kitabı 300 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 15 x 23 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 04.02.2020 tarihinde Terry Barrett tarafından yazılarak HAYALPEREST KİTAP tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Sanatı Eleştirmek & Günceli Anlamak kitabı 9786056334634 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Sanatı Eleştirmek & Günceli Anlamak Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Sanatı eleştirmek: Günceli Anlamak isimli bu kitap okuyucuları güncel sanatın dünyasına götürmekle kalmayıp onlara sanat hakkında nasıl düşünüleceğini, yazılacağını ve konuşulacağını da gösteriyor. Elinizdeki bu çalışmada, sanat eleştirisinin bütün prensipleri sunulmuş ve Amerikan sanatının güncel biçimlerine uygulanmıştır. Ayrıca bu kitap; sanat ve sanat tarihi öğrencilerine betimleme, yorumlama, yargıda bulunma ve kuramsallaştırma faaliyetleri aracılığıyla güncel sanatı eleştirel açıdan ele almalarını sağlayacak eksiksiz bir çerçeve sunmaktadır.Daha önce yayınevimizden Fotoğrafı Eleştirmek: İmgeleri Anlamaya Giriş isimli kitabı yayımlanan Terry Barrett, halen University of North Texas’ta sanat ve sanat tarihi eğitimi vermektedir. Ohio State University’den fahri profesörlük ünvanı taşımakta olan yazar, bu alanda yaptığı çalışmalarla pek çok ödüle de layık görülmüştür.

Sanatı Eleştirmek & Günceli Anlamak Kitabını PDF İndir Kategori

Sanatı Eleştirmek &Amp; Günceli Anlamak Kitabı Yayına Çıktığı 04.02.2020 Tarihinden İtibaren Toplamda 158 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Hayalperest Kitap yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın