Saha İçi Koreografi Teknikleri Kitabını İndir Oku – Caner Onay

Saha İçi Koreografi Teknikleri Kitabını İndir Oku Bilgi

Saha İçi Koreografi Teknikleri kitabı 198 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 24 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 30.08.2004 tarihinde Caner Onay tarafından yazılarak NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Saha İçi Koreografi Teknikleri kitabı 9789755916699 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Saha İçi Koreografi Teknikleri Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Koreografi değişimi içerir. Bu sebepledir ki, bu kitapta yer alan örneklemeler inceleyenlere bazı uygulamalar için olumsuz gelebilir. Özü yaratıcılığa dayanan bu çalışma stilinde (koreografiilerde), sizin elinizdeki verilere göre( alan, kişi sayısı, zaman) bir takım çalışmaların olması da kaçınılmazdır. Ancak günümüzde animasyon programları ile bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak yapıldığı gerçeğin göz ardı etmeye çalışmadan ve kendi ürettiğimiz kapılar doğrultusunda burnumuzun dikine gitmeden olayı irdelersek, bu işin bir kabus olmadığını göreceğimiz gibi, yıllardır bu olaya sahiplenen ve her şeyi bildiklerini savunan kişilernde ne denli hatalar yaparak işi zora soktuklarını, katılımcıları bu işten nasıl soğuttuklarını ve bu alanda üretim nasıl baltaladıkları gerçeğini de görebiliriz.

Saha İçi Koreografi Teknikleri Kitabını PDF İndir Kategori

Saha İçi Koreografi Teknikleri Kitabı Yayına Çıktığı 30.08.2004 Tarihinden İtibaren Toplamda 12 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Nobel Akademik Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın