Refika’nın Mutfağı – Cooking New Istanbul Style Kitabını İndir Oku – Refika Birgül

Refika’nın Mutfağı – Cooking New Istanbul Style Kitabını İndir Oku Bilgi

Refika’nın Mutfağı – Cooking New Istanbul Style kitabı 372 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 18.5 x 22 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 19.03.2021 tarihinde Refika Birgül tarafından yazılarak ALFA YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Refika’nın Mutfağı – Cooking New Istanbul Style kitabı 9786254492693 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Refika’nın Mutfağı – Cooking New Istanbul Style Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Yemek yapmaya yeni başlayanların adım adım takip edebilecekleri, yeni ev kuranların mutfak düzeni ile ilgili pek çok şey öğrenebilecekleri, mutfakta gözü kapalı yemek yapanların bile “Aaa bu daha önce hiç aklıma gelmemişti!” diyebilecekleri, hazırlaması kolay, tadı nefis ve bizim malzemelerimizle üretilmiş yepyeni yemekler…  Benim dünyamda hazza dönüşen bir tada ulaşmak; iyi malzemelerin, keyifli bir mutfakta, kolay ve akan tariflerle hazırlanması ve kendilerine uygun özgün sunumlarıyla mümkün. Bu nedenle bu kitap sadece tariflerden değil bunları kapsayan dört ana bölümden oluşuyor. Kadayıftan Mantı, Yufkadan Türk Suşisi gibi yapması çok kolay ve  tadı nefis tariflerle karışılaşacaksınız.Yeni İstanbul’da güzel insanlarla dolu, lezzetli sofralarda, bol bol muhabbetler…   This book reflects my great passion to come up with delicious new recipes and easy-to-master methods that build on the marvels of traditional Turkish cuisine and add  a contemporary flair. It presents an alternative way of modern living that both honors  traditional ingredients and experiments with novel possibilities. In my world good food is a combination of fresh, quality ingredients, intelligent  preparation, attractive recipes and presentation that appeals to all of our five senses. The book is correspondingly divided into chapters starting out in local markets and  ending on the table with presentation. From rolling colorful Turkish sushi out of fresh yufka, or using angelhair kadayif to  make delicate dumplings, I hope this book both surprises and delights you. Living in Istanbul is truly a privilege, and sometimes even a fairytale.  New Istanbul style cooking offers a very contemporary journey into  the layered soul of this ancient city. Enjoy!

Refika’nın Mutfağı – Cooking New Istanbul Style Kitabını PDF İndir Kategori

Refika’nın Mutfağı – Cooking New Istanbul Style Kitabı Yayına Çıktığı 19.03.2021 Tarihinden İtibaren Toplamda 31 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Alfa Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın