Psikodramada Seçme Konular &Amp; Teoriden Pratiğe Psikodrama Kitabını İndir Oku – Deniz Altınay

Psikodramada Seçme Konular & Teoriden Pratiğe Psikodrama Kitabını İndir Oku Bilgi

Psikodramada Seçme Konular & Teoriden Pratiğe Psikodrama kitabı 336 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 24.03.2011 tarihinde Deniz Altınay tarafından yazılarak SİSTEM YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Psikodramada Seçme Konular & Teoriden Pratiğe Psikodrama kitabı 9789753226226 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Psikodramada Seçme Konular & Teoriden Pratiğe Psikodrama Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Psikodrama ve sosyodrama, günümüzde hayatın her alanında kullanılmaya başlanırken, psikodramatik ve sosyodramatik yollarla uygulanan tedavi ve eğitim sistemleri de kendi içinde daha alt alanlarda uzmanlaşmaya yönelmiştir. Bu alanlarda meydana gelen gelişmeleri etraflıca anlatmayı ve sergilemeyi amaçlayan bu kitaptaki metinlerde, deprem ve benzeri afetler, duygusal travmalar, aile ve çiftler arasındaki sorunlar ve farklı gelişenlerin tedavisi gibi konularda psikodramanın bir tedavi yöntemi olarak nasıl kullanıldığını ve etkili olduğunu görebilirsiniz.Her biri kendi alanında uzmanlıklarını geliştirip, İstanbul Psikodrama Enstitüsü ve İstanbul Uluslararası Zerka Moreno Enstitüsü eğitimlerinden geçen yazarların katkılarından oluşan bu kitap, psikodramanın yayıldığı yaşam sahalarının kapılarını aralayan zengin bir kaynak niteliğindedir.

Psikodramada Seçme Konular & Teoriden Pratiğe Psikodrama Kitabını PDF İndir Kategori

Psikodramada Seçme Konular &Amp; Teoriden Pratiğe Psikodrama Kitabı Yayına Çıktığı 24.03.2011 Tarihinden İtibaren Toplamda 108 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Sistem Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın