Parfümün Erotizmi &Quot;Güzel Kokuların Tarihi&Quot; Kitabını İndir Oku – Andrea Hurton

Parfümün Erotizmi "Güzel Kokuların Tarihi" Kitabını İndir Oku Bilgi

Parfümün Erotizmi "Güzel Kokuların Tarihi" kitabı 168 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 31.12.1995 tarihinde Andrea Hurton tarafından yazılarak KABALCI YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Parfümün Erotizmi "Güzel Kokuların Tarihi" kitabı 65405465465640 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Parfümün Erotizmi "Güzel Kokuların Tarihi" Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Ünlü kadın katili Landru’yu darağacına götüren, neden ille de parfümü olmuştu? Dünyanın en pahalı parfüm şişesi hangisidir? Michael Jackson, Joan Collins, Liz Taylor, Ömer Şerif gibi ünlüler hangi parfümü kullanıyorlar? Coco Chanel, ‘Marilyn Monroe’dan ne kadar kazanıyordu? Parfüm piyasasında nasıl iş tutulur? Hangi parfüm bana uygundur? Hangi erkek hangi parfüme ilgi duyar? Japon kadınları Miss Dior’dan ne anlıyorlar? Hangi kadın veya erkek parfümü gözde, hangisi değil? Parfümün Erotizmi, bir yandan bu ve benzeri soruları yanıtlarken, diğer yandan da parfümün 500 yıllık tarihine ışık tutuyor.

Parfümün Erotizmi "Güzel Kokuların Tarihi" Kitabını PDF İndir Kategori

Parfümün Erotizmi &Quot;Güzel Kokuların Tarihi&Quot; Kitabı Yayına Çıktığı 31.12.1995 Tarihinden İtibaren Toplamda 8 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Kabalcı Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın