Öz Kaynaklarına Göre Alevilik Kitabını İndir Oku – Rıza Zelyut

Öz Kaynaklarına Göre Alevilik Kitabını İndir Oku Bilgi

Öz Kaynaklarına Göre Alevilik kitabı 480 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 24.07.2002 tarihinde Rıza Zelyut tarafından yazılarak KARACAAHMET SULTAN KÜLTÜR VE TANITIM DERNEĞİ YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Öz Kaynaklarına Göre Alevilik kitabı 65405465465640 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Öz Kaynaklarına Göre Alevilik Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

– Türkiye’de ve Avrupa’da en çok okunan kitap- Alevilik’le ilgili bütün soruları cevaplandırılıyor.- Alevilik (Bektaşi) sırrı da çözülüyor.- Aleviler’in geçmişteki ve günümüzdeki sorunları- Alevilere yönelik iftiralar- Aleviliğin mezhep kuralları, Cem Töreni- Tarihi, kültürü, felsefesi- Kerbela Faciası, intikamı- 12 imamlar, Ehlibeyt, Hacı Bektaş Veli- Türkler ve İslamiyet- Atatürk, Cumhuriyet, Siyasetçiler- Alevilik Bildirgesi, Alevilerin İstekleri ve birçok bilgi, belge…- Bütün bunlar ciddi kaynaklardan, bilimsel bir anlayışla sunuluyor.

Öz Kaynaklarına Göre Alevilik Kitabını PDF İndir Kategori

Öz Kaynaklarına Göre Alevilik Kitabı Yayına Çıktığı 24.07.2002 Tarihinden İtibaren Toplamda 3 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Karacaahmet Sultan Kültür Ve Tanıtım Derneği Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın