Otisabi 1 / Başımdan Geçti Bunlar Kitabını İndir Oku – Yılmaz Aslantürk

Otisabi 1 / Başımdan Geçti Bunlar Kitabını İndir Oku Bilgi

Otisabi 1 / Başımdan Geçti Bunlar kitabı 56 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 24 x 30 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 17.11.2017 tarihinde Yılmaz Aslantürk tarafından yazılarak KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Otisabi 1 / Başımdan Geçti Bunlar kitabı 9786052115046 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Otisabi 1 / Başımdan Geçti Bunlar Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Otisabi bir macera adamıdır. Yalnızdır, ama yalnızlığı sevmez. Kadınlar çıkar karşısına; kimi zaman da kadınların peşinden giden o olur. Bir süre onlarla birlikte yaşar. İçinde hoyratlıklar ya da bilinçaltına atılacak çözülemez düğümler yoktur. Büyük bir şehirde yaşayabilmek ve ayakta kalabilmek adına küçük entrikalar yapar, geçici ve kısa süreli oyunlar kurar. Bu oyunlarla kadınların ve çevresindeki bazı şahısların saldırılarını etkisiz hale getirir. Sonra güçlenmiş bir biçimde, kendi hazırladığı “son”a doğru ilerler…Otisabi kendi öykülerinin çerçevesini böyle çizer. Macera bittiğindeyse yeni bir güne doğru yine yalnız başına yol alır…Otisabi’nin çizgileri onun bütün duygularını yansıtır: soğuk, mesafeli, berrak. Bunların üstüne bir de kadın-erkek ilişkilerinde yaşanması mümkün şüphe, söz ve tehlikeler eklenir…Otisabi öykülerinden dersler almayacaksınız, ama bu öykülerin içinde kendi hayal ve anılarınıza dair neler bulacağınızı asla bilemezsiniz…Yılmaz Aslantürk’ün başarısı, iyi bir gözlemci olması, ayrıntıları yakalama gücü ve gözlediklerini yaşadıklarıyla buluşturabilmesindedir. Kadın-erkek ilişkilerinde her zaman komik bir yan bulunur. Bu, yaşamın kendisinde de vardır.

Otisabi 1 / Başımdan Geçti Bunlar Kitabını PDF İndir Kategori

Otisabi 1 / Başımdan Geçti Bunlar Kitabı Yayına Çıktığı 17.11.2017 Tarihinden İtibaren Toplamda 82 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Komik Şeyler Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın