Ön Asyalı Üç Bilge Zerdüşt, Mani, Mazdek Kitabını İndir Oku – Seyhun Tunaşar

Ön Asyalı Üç Bilge Zerdüşt, Mani, Mazdek Kitabını İndir Oku Bilgi

Ön Asyalı Üç Bilge Zerdüşt, Mani, Mazdek kitabı 205 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 26.04.2004 tarihinde Seyhun Tunaşar tarafından yazılarak PİRAMİT YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Ön Asyalı Üç Bilge Zerdüşt, Mani, Mazdek kitabı 65405465465640 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Ön Asyalı Üç Bilge Zerdüşt, Mani, Mazdek Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Tek tanrılı Arabi’nin, Cusanus’un, Hegel’in dedikleri gibi evrendeki tüm karşıtların “Ulu bir Yaratanın” özünde özdeşleşerek bir uyuma ulaştığını, inançlarımızla birlikte aklımızla kabul etmek zorundayız.Çünkü karşıtlar var olmasaydı, örneğin erkek ve dişinin var oluşu tüm canlıların kaynağını oluşturmuştur, ya diğerleri? Olumsuz var olmasaydı, olumlunun anlamı kalır mıydı? Renksiz, tuzsuz bir yaşama tutsak olurduk. Sevginin ruhsal coşkunun olağanüstü güzelliklerini yaşayabilir miydik? Pozitif bilimler bugünkü düzeye ulaşabilir miydi? Güzel sanatlar ve edebiyat bizim için bir anlam taşır mıydı?

Ön Asyalı Üç Bilge Zerdüşt, Mani, Mazdek Kitabını PDF İndir Kategori

Ön Asyalı Üç Bilge Zerdüşt, Mani, Mazdek Kitabı Yayına Çıktığı 26.04.2004 Tarihinden İtibaren Toplamda 4 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Piramit Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın