Okul Öncesi Dönemde Müzik Eğitimi Kitabını İndir Oku – Yard. Doç. Dr. Ayperi Dikici Sığırtmaç

Okul Öncesi Dönemde Müzik Eğitimi Kitabını İndir Oku Bilgi

Okul Öncesi Dönemde Müzik Eğitimi kitabı 90 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 24 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 30.01.2018 tarihinde Yard. Doç. Dr. Ayperi Dikici Sığırtmaç tarafından yazılarak EĞİTEN KİTAP tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Okul Öncesi Dönemde Müzik Eğitimi kitabı 9786059422666 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Okul Öncesi Dönemde Müzik Eğitimi Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Müziğin insanoğlunun varoluşuyla birlikte ortaya çıktığı ve milyonlarca yıldır gelişerek devam ettiği bilinmektedir. Mil­yonlarca yıldır varlığını sürdürmesi, insan hayatında doğal bir ihtiyaç olduğunun göstergesidir. Daha anne karnında iken hayatımıza giren müzik, duygu ve düşüncelerimizin temsilcisi olarak hayatımız boyunca dinleyici ya da üreten olarak var olan bir sanattır. Coşkunun, hüznün ve rahatla­manın temel destekçilerindendir. Eğitimde kullanılabilecek etkili bir araçtır.Bu kitapta erken çocukluk döneminde müzik becerilerinin gelişimi, müzik eğitiminin gelişim alanlarına etkileri, müzik eğitiminde yapılabilecek etkinlikler ve örnekleri, farklı mü­zik eğitimi yaklaşımları gibi konulara yer verilmiştir.

Okul Öncesi Dönemde Müzik Eğitimi Kitabını PDF İndir Kategori

Okul Öncesi Dönemde Müzik Eğitimi Kitabı Yayına Çıktığı 30.01.2018 Tarihinden İtibaren Toplamda 76 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Eğiten Kitap yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın