Okul, Aile Ve Toplum İşbirliği Kitabını İndir Oku – Kolektif

Okul, Aile ve Toplum İşbirliği Kitabını İndir Oku Bilgi

Okul, Aile ve Toplum İşbirliği kitabı 496 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 23.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 08.08.2019 tarihinde Kolektif tarafından yazılarak PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Okul, Aile ve Toplum İşbirliği kitabı 9786052412220 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Okul, Aile ve Toplum İşbirliği Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

“Etkili ve araştırma temelli bir işbirliği programını başlatmak, sürdürmek ve geliştirmek için gereksinim duyduğun her şey burada. Bu kitapla, okullarımızınkarşılaştığı zorluklarda gerekli araçlar daha ulaşılabilir, taşınabilir ve uyarlanabilir olacaktır.”    —Joe Munnich, Aile ve Toplum Katılım Koordinatörü                          Saint Paul Devlet Okulları, Minnesota “Öğrencinin öğrenmesini desteklemek için sürdürülebilir işbirliği programlarının organize edilmesinde bölgelerin ve okulların yanı sıra eyalet liderleri için deyararlı bir kitap. Bu elkitabını bütün Kaliforniya’da okul kurullarına, ebeveynliderlerine, okul yönetimlerine, müfettişlere eğitim vermek için kullanıyoruz.”    —Jeana Preston, Yönetici, Kaliforniya Ebeveyn Merkezi                   San Diego Devlet Üniversitesi Araştırma Vakfı                                                                                                      Eşitliği sağlama ve öğrenci başarısı içinailelerle ve toplumla işbirliği kurun! Okullar, aileler ve toplumlar işbirliği yaptığında ve öğrencinin eğitimi için sorumluluğu paylaştığında, öğrenci başarısı üzerinde pozitif etki bırakabilirler. 25 yıllık araştırmaya dayalı olarak, çok satan bir kitabın güncellenmiş basımı olan bu kitap; okulların, bölgelerin ve eyalet liderlerinin aile ve toplum katılımı için daha etkili programlar geliştirmelerini sağlayan bir çerçevenin ayrıntılarını sunmaktadır.Tanınmış uzmanlardan oluşan bir takım, İşbirliği Eylem Takımlarının nasıl oluşturulacağını ve okulun hedeflerine ulaşılmasında işbirliği etkinliklerinin planlanması ve yürütülmesi için takım üyelerinin nasıl eğitileceğini göstermektedir. Eğitim liderleri; toplum kaynaklarının nasıl harekete geçirileceğini, tüm ailelere ulaşmak için zorlukların nasıl aşılacağını, program sonuçlarının nasıl değerlendirileceğini ve zaman içerisinde planların ve uygulamalarının nasıl iyileştirileceğini de öğreneceklerdir. Bu pratik elkitabı aşağıdakileri içermektedir:• Yeni başarılı işbirliği örnekleri• Öğrenci başarısı için aile/toplum katılımının hedefler ile birleştirilmesine daha fazla dikkat edilmesi• Liderlik rollerini tanımlayan yeni çizelgelerOkul, Aile ve Toplum İşbirliğinin kapsamlı üçüncü baskısı, kapsayıcı, hedef odaklı programları uygulamak ve sürdürmek için kanıtlanmış bir yaklaşım sergilemektedir.

Okul, Aile ve Toplum İşbirliği Kitabını PDF İndir Kategori

Okul, Aile Ve Toplum İşbirliği Kitabı Yayına Çıktığı 08.08.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 4 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Pegem Akademi Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın