Nepal Gezi Rehberi &Amp; Dünyanın Çatısına Yolculuk Kitabını İndir Oku – Melih Eriş

Nepal Gezi Rehberi & Dünyanın Çatısına Yolculuk Kitabını İndir Oku Bilgi

Nepal Gezi Rehberi & Dünyanın Çatısına Yolculuk kitabı 189 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 01.08.2011 tarihinde Melih Eriş tarafından yazılarak KİŞİSEL YAYINLAR tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Nepal Gezi Rehberi & Dünyanın Çatısına Yolculuk kitabı 9786058761001 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Nepal Gezi Rehberi & Dünyanın Çatısına Yolculuk Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Melih Eriş’in uzun yıllar süren gezi ve birikimleri sonucu ortaya çıkan bu çalışma, Türkiye’de ilk ve tek Türkçe gezi rehberi olma özelliğini taşımaktadır. Bu gezi rehberi hazırlanırken en güncel bilgiler özenle araştırılmış, gezginlerin karşılaşabileceği olası belirsiz durumlar için kişisel ve yerel tecrübelere dayanarak uygun çözümler önerilmiştir.Nepal Gezi Rehberi’nde, ülke coğrafyası, idari yapısı, tarihi, kültürü, sağlık ve alışveriş gibi konularda ayrıntılı bilgilere yer verilmiştir. Nepal’de gezilecek önemli şehirler tek tek anlatılmış, konaklanacak yerler, restoranlar ve ulaşım bilgileri ve alternatif rotalar sunulmuştur. Gezi rehberinde Nepal’in ilginç dünyasına 67 si renkli toplam 154 fotoğrafta yer verilmiştir.Nepal Gezi Rehberi, Nepal’e merak sarmış tüm okuyucuların ve Dünyanın Çatısına yolculuğa başlayacak gezginlerin başucu kitabı olarak, tasarımı ve içeriği ile çağdaş bir gezi rehberi olduğunu kanıtlamaktadır.

Nepal Gezi Rehberi & Dünyanın Çatısına Yolculuk Kitabını PDF İndir Kategori

Nepal Gezi Rehberi &Amp; Dünyanın Çatısına Yolculuk Kitabı Yayına Çıktığı 01.08.2011 Tarihinden İtibaren Toplamda 1 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Kişisel Yayınlar yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın