Mimarlık Biçim, Mekan &Amp; Düzen – Archıtecture: Form, Space, &Amp; Order Kitabını İndir Oku – Francis D. K. Ching

Mimarlık Biçim, Mekan & Düzen – ARCHITECTURE: Form, Space, & Order Kitabını İndir Oku Bilgi

Mimarlık Biçim, Mekan & Düzen – ARCHITECTURE: Form, Space, & Order kitabı 464 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 21.5 x 27.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 11.11.2020 tarihinde Francis D. K. Ching tarafından yazılarak NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Mimarlık Biçim, Mekan & Düzen – ARCHITECTURE: Form, Space, & Order kitabı 9786057846686 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Mimarlık Biçim, Mekan & Düzen – ARCHITECTURE: Form, Space, & Order Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Kırk yıldan uzun süredir, Mimarlık: Biçim, Mekân & Düzen hoş çizimleriyle temel mimari tasarım sözlüğüne klasik bir giriş olarak sunulmaktadır. Güncellenmiş ve gözden geçirilmiş Dördüncü Basım, mekân ve biçimin temel öğelerini ön plana çıkarmış ve bir mimari anlayışı tanıtmak için eleştirel düşünceyi teşvik etmek üzere tasarlanmıştır.Mimarlık: Biçim, Mekân & Düzen karmaşık tasarım kavramlarını anlaşılır bir şekilde çözümler ve zorlu soyutlamaları yaşama geçirir. Ki tap, biçim ve mekânın ışık,…

Mimarlık Biçim, Mekan & Düzen – ARCHITECTURE: Form, Space, & Order Kitabını PDF İndir Kategori

Mimarlık Biçim, Mekan &Amp; Düzen – Archıtecture: Form, Space, &Amp; Order Kitabı Yayına Çıktığı 11.11.2020 Tarihinden İtibaren Toplamda 391 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Nobel Akademik Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın