Mathematica 5/ Bilgisayar Destekli Matematik Kitabını İndir Oku – Aslan Gülcü

Mathematica 5/ Bilgisayar Destekli Matematik Kitabını İndir Oku Bilgi

Mathematica 5/ Bilgisayar Destekli Matematik kitabı 653 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 19 x 23 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 30.09.2005 tarihinde Aslan Gülcü tarafından yazılarak ASİL YAYIN DAĞITIM tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Mathematica 5/ Bilgisayar Destekli Matematik kitabı 9789759091286 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Mathematica 5/ Bilgisayar Destekli Matematik Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Matematik, insanlığın bilim tarihi boyunca, öğrenilmesi zor bir bilim olma özelliğini hiç kaybetmemiştir. Sayılarla uğraşmak, sözcüklerle, harflerle uğraşmaktan her nedense insana zor gelmiştir. Matematiğin ödün verilemez kurallarını uygularken, algoritmik işlem yapma yeteneğini beraberinde sunmak ve işlem hatası yapmadan promlemi çözmek zor’un bir tanımıdır. Bu zor’u kolaylaştırıp insanı matematik içinde tutmak amacıyla, bilim adamları, çok yoğun bir bilgi ve emek harcamaya devam ediyorlar. Facit diye bilinen ilk mekanik bilgisayardan, digital dönüşümün yaşandığı günümüze kadar yapılan kolaylaştırma çalışmaları bir devrim ile hız kazandı: Mathematica!

Mathematica 5/ Bilgisayar Destekli Matematik Kitabını PDF İndir Kategori

Mathematica 5/ Bilgisayar Destekli Matematik Kitabı Yayına Çıktığı 30.09.2005 Tarihinden İtibaren Toplamda 7 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Asil Yayın Dağıtım yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın