Matematik Öğretimi : İlköğretim 1 – 5 Kitabını İndir Oku – Şeref Mirasyedioğlu

Matematik Öğretimi : İlköğretim 1 – 5 Kitabını İndir Oku Bilgi

Matematik Öğretimi : İlköğretim 1 – 5 kitabı 506 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 24 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 30.09.2003 tarihinde Şeref Mirasyedioğlu tarafından yazılarak ASİL YAYIN DAĞITIM tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Matematik Öğretimi : İlköğretim 1 – 5 kitabı 9789758784103 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Matematik Öğretimi : İlköğretim 1 – 5 Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Matematik soyut kavramlar üzerinde inşa edilen bir bilim dalı, onu zihinlerde canlandırabilmek ve çevremizde sağladığı yararları hemen görebilmek kolay olmamaktadır. Onu kavrayabilmek ancak kendi doğasındaki mantıksal düzenin estetiğini hissetmekle ve yaşamakla mümkün olabilir.Matematik aslında düşüncelerin sistematik bilgi olarak ifade edilmesini sağlayan formal bir dildir. Diğer bir şekli ile yarattıcılığa dayalı düşüncelerin ifade edilmesini sağlayan formal bir dildir. Diğer şekli ile yaratıcılığa dayalı düşüncelerin ifade edilmesini sağlayan bir yazılım teknolojisidir. Çok ucuz ve çok sağlam bir teknolojidir…

Matematik Öğretimi : İlköğretim 1 – 5 Kitabını PDF İndir Kategori

Matematik Öğretimi : İlköğretim 1 – 5 Kitabı Yayına Çıktığı 30.09.2003 Tarihinden İtibaren Toplamda 34 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Asil Yayın Dağıtım yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın