Marilyn Monroe Gibi Karım Olsa Ünlü Kişilerle İlgili Fıkra Ve Anekdotlar Kitabını İndir Oku – Günel Altıntaş

Marilyn Monroe Gibi Karım Olsa Ünlü Kişilerle İlgili Fıkra ve Anekdotlar Kitabını İndir Oku Bilgi

Marilyn Monroe Gibi Karım Olsa Ünlü Kişilerle İlgili Fıkra ve Anekdotlar kitabı 144 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 12 x 19 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 18.06.2003 tarihinde Günel Altıntaş tarafından yazılarak SEÇME KİTAPLAR tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Marilyn Monroe Gibi Karım Olsa Ünlü Kişilerle İlgili Fıkra ve Anekdotlar kitabı 9789757727187 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Marilyn Monroe Gibi Karım Olsa Ünlü Kişilerle İlgili Fıkra ve Anekdotlar Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Ünlü kişilerin, zeka gösterileri, kelime oyunları, espriler, imalar, cinaslar, hicivler, dargınlıklar ve kahkahalarla geçen hayatları, her zaman, fiziki yapıları kadar ilgi çekici olmuştur.Biz,u bu kitapta, daha çok, yerli şöhretlerimizle ilgili olan fıkra ve anekdotlar olsun istedik. Süleyman Demirel’den Zeki Müren’e, Kenan Evren’den Aziz Nesin’e, Tansu Çiller’den Cemal Süreya’ya, Kibariye’den Necmettin Erbakan’a, Neyzen Tevfik’ten Müjdat Gezen’e, Ruhi Su’dan Yaşar Kemal’e kadar pek çok sanatçı, politikacı, gazecesi, spor ve işadamına yer verdik.

Marilyn Monroe Gibi Karım Olsa Ünlü Kişilerle İlgili Fıkra ve Anekdotlar Kitabını PDF İndir Kategori

Marilyn Monroe Gibi Karım Olsa Ünlü Kişilerle İlgili Fıkra Ve Anekdotlar Kitabı Yayına Çıktığı 18.06.2003 Tarihinden İtibaren Toplamda 3 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Seçme Kitaplar yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın