Likya Yolu / Lycian Way (Tüm Rotalar – All Routes) Kitabını İndir Oku – Hamza Kılıç

Likya Yolu / Lycian Way (Tüm Rotalar – All Routes) Kitabını İndir Oku Bilgi

Likya Yolu / Lycian Way (Tüm Rotalar – All Routes) kitabı 64 sayfadan oluşan İngilizce,Türkçe dilinde 9 x 12.4 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 07.04.2021 tarihinde Hamza Kılıç tarafından yazılarak ULAK YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Likya Yolu / Lycian Way (Tüm Rotalar – All Routes) kitabı 9786057001955 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Likya Yolu / Lycian Way (Tüm Rotalar – All Routes) Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Likya yolunda yürüyüş için pratik bilgiler kitapçığı olarak ilk kez hazırlanan bu kitapçıkta; faydalı bilgiler, 540 km’lik yolda bulunan tüm parkurların rota çizimleri, yükseklik bilgileri, yürüyüş mesafeleri, yürüyüş süreleri ve antik müze noktalarını kolayca takip edebilmeniz için bir araya getirdik. Bu kitapçığı, size ekstra ağırlık getirmemesi ve kolayca taşıyabilmeniz için ’’ cep boy’’ olarak hazırladık. Likya yolu Fethiye’den Antalya’ya kadar 540 km uzunluğunda Dünya’nın en iyi beş yolundan birisidir.Şimdiden iyi yürüyüşler.

Likya Yolu / Lycian Way (Tüm Rotalar – All Routes) Kitabını PDF İndir Kategori

Likya Yolu / Lycian Way (Tüm Rotalar – All Routes) Kitabı Yayına Çıktığı 07.04.2021 Tarihinden İtibaren Toplamda 40 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Ulak Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın