Kutsal Yemin Mustafa Kemal Atatürk Kitabını İndir Oku – Ali Kuzu

Kutsal Yemin Mustafa Kemal Atatürk Kitabını İndir Oku Bilgi

Kutsal Yemin Mustafa Kemal Atatürk kitabı 336 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 14 x 23 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 12.10.2009 tarihinde Ali Kuzu tarafından yazılarak KARİYER YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Kutsal Yemin Mustafa Kemal Atatürk kitabı 9789944300445 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Kutsal Yemin Mustafa Kemal Atatürk Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Çocuk Mustafa askerMustafa insan Mustafa ve nihayet TürkiyCumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk.Hakkında çok şey yazıldı, çizildi. göklere çıkardı ilah yaptı, kimi günahı var dedi yerden yere vurdu. Bir belge saklandı, birçok yalan anlatıldı. Yalanla gerçek birbirine karıştı. Bir devri kapatıp yeni bir devir açan bir insanın hayaının bu kadar gizemli olması da ayrı bir muamma.2000’li yılların rahat,baskısız,endişesiz,işgalsiz ve düşmansız ortamı içinde Atatürk’ü tanımak Ve bu ülkenin insanları için ne anlam ifade eiğini anlamak ve hatta anlatmak biraz zordur.Mustafa Kemal’i tanımak ve anlamak hatta sevmek veya nefret etmek için onunortaya çıktığı zamanın dünya şartlarını çok iyi bilmek lazımdır.Bu kitap,ogünün şartlarını tarihse lgerçeklere dayanarak huzurunuza geiriyor.İnanıyoruz ki, ancak o zaman her türlü baskıdan uzak, kendi araştırmalarınız ve kendi özgür iradenizle Mustafa Kemal Atatürk’ü yaşamınızda gerçekçi biryere oturtabileceksiniz.

Kutsal Yemin Mustafa Kemal Atatürk Kitabını PDF İndir Kategori

Kutsal Yemin Mustafa Kemal Atatürk Kitabı Yayına Çıktığı 12.10.2009 Tarihinden İtibaren Toplamda 44 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Kariyer Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın