Kuş Yuvası Ve Saçlı Kız Huguftu Kitabını İndir Oku – Nalan Akduman

Kuş Yuvası ve Saçlı Kız Huguftu Kitabını İndir Oku Bilgi

Kuş Yuvası ve Saçlı Kız Huguftu kitabı 32 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 12.5 x 27.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 19.11.2019 tarihinde Nalan Akduman tarafından yazılarak NOBEL ÇOCUK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Kuş Yuvası ve Saçlı Kız Huguftu kitabı 9786052275115 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Kuş Yuvası ve Saçlı Kız Huguftu Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Huguftu, diğer kuş arkadaşlarından farklı ötüşü sayesindebir kız çocuğu ile arkadaşlık kurar.Çevresindeki herkes, Huguftu’nun onlara benzemesi için çaba sarf eder.Kuş Yuvası Saçlı Kız, bu değişimden mutlu olmaz;arkadaşının eskisi gibi kalmasını ve farklı olmasını ister.Öykü, bizi biz yapan özelliklerimizle kabul edilmeninmutluluğunu, okuyan herkese hissettirmeyi amaçlamaktadır.Kuş Yuvası Saçlı Kız ve Huguftu,Erasmus+ KA229 Inclusion of Minorities projesi için kullanılmış bir çocuk öyküsüdür.Yedi yüzden fazla ilkokul öğrencisi ile çalışılmışve etkinlikleri yayınlanmıştır.Uygulamalar, Sabancı Üniversitesi tarafından 2019 yılında “Eğitimde İyi Örnekler”e seçilmiş ve sunumu yapılmıştır.

Kuş Yuvası ve Saçlı Kız Huguftu Kitabını PDF İndir Kategori

Kuş Yuvası Ve Saçlı Kız Huguftu Kitabı Yayına Çıktığı 19.11.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 20 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Nobel Çocuk yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın