Kktc’de Girne’ye Bağlı Şirinevler Köyü Monografisi Kitabını İndir Oku – Serda Gül Aslaner

KKTC’de Girne’ye Bağlı Şirinevler Köyü Monografisi Kitabını İndir Oku Bilgi

KKTC’de Girne’ye Bağlı Şirinevler Köyü Monografisi kitabı 80 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 14 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 16.12.2017 tarihinde Serda Gül Aslaner tarafından yazılarak HİPER YAYIN tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. KKTC’de Girne’ye Bağlı Şirinevler Köyü Monografisi kitabı 9786052015988 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

KKTC’de Girne’ye Bağlı Şirinevler Köyü Monografisi Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Monografi çalışmaları, Halkbilimi’nin vazgeçilmez bir parçasıdır. Halkbilimi alanındaki monografiler, insanların toplumsal yaşantıları ve ortaya koymuş oldukları maddî ve manevî kültür unsurları hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olmamızı sağlar. Yapmış olduğumuz bu çalışmayla, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Girne’ye bağlı Şirinevler köyündeki gelenek, görenek ve Halk edebiyatı ürünleri derlenmiş; köye ait olan folklorik unsurların kayıt altına alınarak gelecek nesillere aktarılması sağlanmıştır.

KKTC’de Girne’ye Bağlı Şirinevler Köyü Monografisi Kitabını PDF İndir Kategori

Kktc’de Girne’ye Bağlı Şirinevler Köyü Monografisi Kitabı Yayına Çıktığı 16.12.2017 Tarihinden İtibaren Toplamda 3 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Hiper Yayın yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın