Kim Güldüye Gittim, Gelicem Kitabını İndir Oku – Mine Sota

Kim Güldüye Gittim, Gelicem Kitabını İndir Oku Bilgi

Kim Güldüye Gittim, Gelicem kitabı 160 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 01.02.2016 tarihinde Mine Sota tarafından yazılarak ERDEM YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Kim Güldüye Gittim, Gelicem kitabı 9786053494652 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Kim Güldüye Gittim, Gelicem Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

“Bütün dertlere  amaaan! Gül geç!” dedirtecek  kitap.Eee, ne var ne yok?Durun, ben diyeyim.Herkes kahkaha atıyor ama neşe yok!Göbek atıyor ama müzik yok!Zengin ama para yok!Fikir var ama akıl yok!“İki ekmek al.” dediğinde kımıldamayan çocuk, wi-fi bulmak için Bulgaristan sınırına kadar gidebiliyor. Neden?Nüfus cüzdanlarımızda hepimiz uzaylıyken feysbuk fotolarında top modeliz.  Neden?Ortalık aşktan geçilmezken bir gıdımcık bile sevda yok. Neden?Kısacası, dünya yuvarlak falan değildir. Bilakis dört köşedir. Ve bütün köşeler dönülmüştür. O yüzden fazla şey yapmayın.”İşte, böyle bir kafayla dünya bakmak ve  hayata kocaman bir kahkaha molası vermek isteyenler için yazılmış komik öyküler.

Kim Güldüye Gittim, Gelicem Kitabını PDF İndir Kategori

Kim Güldüye Gittim, Gelicem Kitabı Yayına Çıktığı 01.02.2016 Tarihinden İtibaren Toplamda 697 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Erdem Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın