Kavramlardan Esaslara İslam İnancı Kitabını İndir Oku – Kolektif

Kavramlardan Esaslara İslam İnancı Kitabını İndir Oku Bilgi

Kavramlardan Esaslara İslam İnancı kitabı 384 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 05.10.2019 tarihinde Kolektif tarafından yazılarak KLM YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Kavramlardan Esaslara İslam İnancı kitabı 9786058181977 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Kavramlardan Esaslara İslam İnancı Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Bu kitap İslam inancını dayandığı kavramlar ve esaslarla ortaya koymaya;  bu esasların aklî ve naklî delillerini göstermeye yönelik bir çalışmadır. Alanın uzmanı akademisyenlerin titiz araştırmaları sonucu hazırlanmıştır. Tahkik edilmiş ve nitelikli bilgiler öncelenmiştir. İlim dilinin korunduğu ama aynı zamanda sade ve kolay anlaşılır bir üslupla kaleme alınmıştır. Ayrıca, konu akışı içinde okuyucunun dikkatini toparlamasını sağlayan sorulara ve konunun anlaşılmasını kolaylaştıran spot ifadelere yer verilmiştir. Bölüm sonlarında da okuyucunun konu üzerinde yeniden düşünmesini sağlayan çoktan seçmeli sorular hazırlanmıştır.

Kavramlardan Esaslara İslam İnancı Kitabını PDF İndir Kategori

Kavramlardan Esaslara İslam İnancı Kitabı Yayına Çıktığı 05.10.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 12 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Klm Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın