Kas Geliştirme Anatomisi &Amp; Kas Kütlesini Artırmak İçin Kapsamlı Bir Rehber Kitabını İndir Oku – Craig Ramsay

Kas Geliştirme Anatomisi & Kas Kütlesini Artırmak İçin Kapsamlı Bir Rehber Kitabını İndir Oku Bilgi

Kas Geliştirme Anatomisi & Kas Kütlesini Artırmak İçin Kapsamlı Bir Rehber kitabı 160 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 20 x 27 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 14.11.2018 tarihinde Craig Ramsay tarafından yazılarak AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Kas Geliştirme Anatomisi & Kas Kütlesini Artırmak İçin Kapsamlı Bir Rehber kitabı 9786055069186 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Kas Geliştirme Anatomisi & Kas Kütlesini Artırmak İçin Kapsamlı Bir Rehber Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Kas Kütlesini Artırmak İçin Kapsamlı Bir RehberKaslarınızı geliştirmek için onların nasıl çalıştıklarını bilmeniz gerekir. Kas Geliştirme Anatomisinde, ünlü kişisel antrenör CraigRamsay, özenle seçtiği ve başlıca kas gruplarını geliştirerek şekillendiren egzersizlerle size yol gösterecek ve daha sıkı bir bedene sahip olmanın yollarını keşfetmenizi sağlayacak. Bütün egzersizler, adım adım düzenlenmiş, kolay anlaşılır açıklamalar, renkli fotoğraflar ve hangi kasların çalıştığını görmenizi sağlayacak ayrıntılı anatomik çizimlerle birlikte veriliyor. Ayrıca “eğitmenden önemli ipuçları” başlığı altında yer alan açıklamalar sayesinde, tüm egzersizleri doğru şekilde uygulayacaksınız. Kasların bölgesel olarak sınıflandırılıp çalıştırılmasını amaçlayan Kas Geliştirme Anatomisi, antrenman programlarınızı oluştururken yararlanacağınız önemli bilgilerin yanı sıra genel ve Latince terminoloji içeren bir de sözlük bulunduruyor.On yılı geçkin tecrübesiyle, CraigRamsayfitness sektörünün en çok aranan antrenörlerden biridir. Eğitimli bir akrobat, balet, hokey oyuncusu, sportif model; Broadway, TV ve film oyuncusu olan Craig, insanların daha sağlıklı, formda ve zinde olmalarını sağlayarak genel anlamda yaşamlarını iyileştirmesini mümkün kılan bilgi birikimi ve tecrübesiyle, uluslararası anlamda saygı gören bir eğitmendir. Çalıştırdığı kişiler arasında Hollywoodun başta gelen ünlüleri ve profesyonel sporcular vardır. Los Angelesta yaşayan Craigin kişisel hedefi, yaşamlarını değiştirme ihtiyacı duyan ve bunu isteyen herkese ulaşabilmektir.

Kas Geliştirme Anatomisi & Kas Kütlesini Artırmak İçin Kapsamlı Bir Rehber Kitabını PDF İndir Kategori

Kas Geliştirme Anatomisi &Amp; Kas Kütlesini Artırmak İçin Kapsamlı Bir Rehber Kitabı Yayına Çıktığı 14.11.2018 Tarihinden İtibaren Toplamda 599 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Akılçelen Kitaplar yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın