Kabirde İlk Gece 3 &Amp; Cehennem Yolcuları Kitabını İndir Oku – Seyit Ahmet Uzun

Kabirde İlk Gece 3 & Cehennem Yolcuları Kitabını İndir Oku Bilgi

Kabirde İlk Gece 3 & Cehennem Yolcuları kitabı 288 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 19.02.2013 tarihinde Seyit Ahmet Uzun tarafından yazılarak KALBİ KİTAPLAR tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Kabirde İlk Gece 3 & Cehennem Yolcuları kitabı 9786054646265 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Kabirde İlk Gece 3 & Cehennem Yolcuları Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

‘’Hey gidin başımdan! Gidin diyorum. Sizde kimsiniz? Bedenimden çekiştirmeye çalıştığınız şey nedir? Bırakın beni bırakın.Gökten inen sert ve haşin bakışlı melekler, ateşten elbiseler içinde, günahkâr kulu sağından ve solundan kuşatmıştır. Yaşamını, Allah’ın emirlerine inat ve isyanla doldurmuş günahkarın yüzüne ve sırtına kanatlarıyla vururlar.Gözleri fal taşı gibi açılmıştır. Dönüşü mümkün olmayan yol görünmüştür. Beklemediği ve gelmesini hiç arzu etmediği günle karşılaşmıştır. İşte melekler, yüzüne sırtına vurarak canını almaya gelmiştir.

Kabirde İlk Gece 3 & Cehennem Yolcuları Kitabını PDF İndir Kategori

Kabirde İlk Gece 3 &Amp; Cehennem Yolcuları Kitabı Yayına Çıktığı 19.02.2013 Tarihinden İtibaren Toplamda 221 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Kalbi Kitaplar yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın