İtalyanca Gezi Ve Konuşma Rehberi Kitabını İndir Oku – Elif Kahyaoğlu

İtalyanca Gezi ve Konuşma Rehberi Kitabını İndir Oku Bilgi

İtalyanca Gezi ve Konuşma Rehberi kitabı 208 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 10 x 14 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 05.07.2013 tarihinde Elif Kahyaoğlu tarafından yazılarak DELTA KÜLTÜR YAYINEVİ tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. İtalyanca Gezi ve Konuşma Rehberi kitabı 9789944216814 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

İtalyanca Gezi ve Konuşma Rehberi Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Yayınlanmış en geniş kapsamlı Türkçe-İtalyanca Konuşma ve Gezi Rehberini inceliyorsunuz.Bu kitap, İtalyanca konuşulan ülkelere yapacağınız turizm veya iş seyahatlerinizde, seyahat öncesi ve süresince yanınızdan ayıramayacağınız bir başucu kitabıdır.Rehber, henüz hiç İtalyanca bilmeyen ve İtalya’da bulunmamış okuyucuya hizmet edebilecek biçimde tasarlanmıştır. Kişinin, kendini en hızlı, kolay ve doğru ifade edebileceği bir kurguya sahiptir.Tematik kurgu içerisinde konulara göre tipik cümleler ve bu cümleler içerisinde geçebilecek kelimeler, okunuşları ile birlikte verilmiştir. Yine bu konuların gereken bölümlerinde İtalya ve İtalyanlarla ilgili kültürel ipuçları verilmiş, sizi bekleyen olumlu ya da olumsuz durumlara ilişkin uyarılar yapılmıştır.İtalyan kültürü, gelenekleri ile ilgili ipuçları ve Roma gezi rehberini de içeren bu rehberde, İtalyan mutfağının farklı örneklerinin bulunduğu açıklamalı bir menü de yer almaktadır.Seyahatiniz boyunca size yardımcı olacak bu rehberden hızlı ve kolay yararlanabilmeniz için NASIL KULLANACAKSINIZ? bölümünü dikkatlice okuyunuz!

İtalyanca Gezi ve Konuşma Rehberi Kitabını PDF İndir Kategori

İtalyanca Gezi Ve Konuşma Rehberi Kitabı Yayına Çıktığı 05.07.2013 Tarihinden İtibaren Toplamda 137 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Delta Kültür Yayınevi yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın