İstanbul’un Fethi 3 &Amp; İstanbul’un Fethine Dair Neşredilmemiş Ve Az Bilinen Metinler Kitabını İndir Oku – Prof. Agostino Pertusi

İstanbul’un Fethi 3 & İstanbul’un Fethine Dair Neşredilmemiş ve Az Bilinen Metinler Kitabını İndir Oku Bilgi

İstanbul’un Fethi 3 & İstanbul’un Fethine Dair Neşredilmemiş ve Az Bilinen Metinler kitabı 303 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 23.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 01.04.2008 tarihinde Prof. Agostino Pertusi tarafından yazılarak İSTANBUL FETİH CEMİYETİ YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. İstanbul’un Fethi 3 & İstanbul’un Fethine Dair Neşredilmemiş ve Az Bilinen Metinler kitabı 9789757618522 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

İstanbul’un Fethi 3 & İstanbul’un Fethine Dair Neşredilmemiş ve Az Bilinen Metinler Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Bunun üzerine Türk’lerin kralı adamlarını teşvik etmeğe girişti…Kendisi de bu çarpışmaya bizzat ya müşevvik ya da muhârip olarak iştirâk etti ve hiçbir korku ile yorgunluk alâmeti göstermeden surlara doğru ilerledi…bundan sonra da savaş daha da çetin geçmeye başladı.” İstanbul’un Fethi serisinin “İstanbul’un Fethine Dâir Neşredilmemiş ve Az Bilinen Metinler” adını taşıyan üçüncü cildi dönemin fikir adamlarının Türk Âlemi hakkında yazdıkları muhtelif yazıları içermektedir. Seri bu cild ile tamamlanmıştır.

İstanbul’un Fethi 3 & İstanbul’un Fethine Dair Neşredilmemiş ve Az Bilinen Metinler Kitabını PDF İndir Kategori

İstanbul’un Fethi 3 &Amp; İstanbul’un Fethine Dair Neşredilmemiş Ve Az Bilinen Metinler Kitabı Yayına Çıktığı 01.04.2008 Tarihinden İtibaren Toplamda 93 Kişi Tarafından Okunmuştur.

İstanbul Fetih Cemiyeti Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın