İnternet Bağımlılığı &Amp; İnternetin Psikolojisini Anlamak Ve Bağımlılıkla Başa Çıkmak Kitabını İndir Oku – Prof. Dr. Kültegin Ögel

İnternet Bağımlılığı & İnternetin Psikolojisini Anlamak ve Bağımlılıkla Başa Çıkmak Kitabını İndir Oku Bilgi

İnternet Bağımlılığı & İnternetin Psikolojisini Anlamak ve Bağımlılıkla Başa Çıkmak kitabı 244 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16 x 23 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 22.09.2017 tarihinde Prof. Dr. Kültegin Ögel tarafından yazılarak TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. İnternet Bağımlılığı & İnternetin Psikolojisini Anlamak ve Bağımlılıkla Başa Çıkmak kitabı 9786053605591 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

İnternet Bağımlılığı & İnternetin Psikolojisini Anlamak ve Bağımlılıkla Başa Çıkmak Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

İnsanlık “www” üçlüsünü bu kadar sık bir arada görmemişti İnternete kadar…Nedir internet? Görmeden bakmak, seslenmeden konuşmak, yorulmadan sevişmektir internet. İnternet daldan dala atlamak, varken yok olabilmektir. Seçmektir. Dokunmadan, koklamadan sevebilmektir. İnternet hayattan kaçmaktır. Başka bir boyut, başka bir âlemdir. Bir âlemin klavyeye sığmış halidir. İnternet gelişimdir, bilimdir, özgürlüktür. Oyundur, iştir, gezidir, kitaptır, aşktır, bankadır, gazetedir, defterdir. İnternet bazen hastalıktır…Facebook nasıl hayatımız oluyor? Neden oyunların başından kalkmıyor, e-postalarımıza bakmadan duramıyoruz? Neden “chat” yaparken küfrediyor, başka kimliklerle diğerlerini ve kendimizi aldatıyoruz?Bilgisayar teknolojisi insan hayatına girdiğinden ve internet toplumda yaygınlaştığından beri artık başka bir çağda yaşıyoruz. Diğer teknolojiler de hayatı etkiledi, ama internet tüm toplumsal yapıyı değiştirdi. Bununla birlikte insanın doğasında da değişimler yarattı. “Sanalizm” adını verebileceğimiz bir çağ, “sanalist” adını verebileceğimiz takipçileri ve onların bir yaşam tarzı oluştu. Sanalizm kendi hastalıklarını da yarattı: İnternet ve bilgisayar bağımlılığı Eğer kapak yazısını buraya kadar okuyup, kendinizle veya bir yakınınızla ilgili kuşkular uyandıysa, kitabın 191. sayfasından başlayan testi hızlıca incelemenizi tavsiye ederiz. İnternet yoluyla kitap alacak okurlarımızın testi inceleme şansları olmasa da, e-kitap versiyonunun da mevcut olduğunu belirtmekte fayda var.

İnternet Bağımlılığı & İnternetin Psikolojisini Anlamak ve Bağımlılıkla Başa Çıkmak Kitabını PDF İndir Kategori

İnternet Bağımlılığı &Amp; İnternetin Psikolojisini Anlamak Ve Bağımlılıkla Başa Çıkmak Kitabı Yayına Çıktığı 22.09.2017 Tarihinden İtibaren Toplamda 537 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın