İlhan Usmanbaş Yeninin Peşindeki Bağdar Kitabını İndir Oku – Evin İlyasoğlu

İlhan Usmanbaş Yeninin Peşindeki Bağdar Kitabını İndir Oku Bilgi

İlhan Usmanbaş Yeninin Peşindeki Bağdar kitabı 134 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 14 x 20 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 10.02.2019 tarihinde Evin İlyasoğlu tarafından yazılarak SEVDA CENAP AND MÜZİK VAKFI YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. İlhan Usmanbaş Yeninin Peşindeki Bağdar kitabı 65405465465640 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

İlhan Usmanbaş Yeninin Peşindeki Bağdar Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Çağdaş Türk kültürüne çok yönlü hizmeti geçmiş bir müzikçi… Türk Beşleri’nin öğrencisi… Sınırları zorlayan, aşan, Batı’dan çok ses getiren, yurtdışında en çok ödül alan bestecimiz…Kendi yolunu özgürce seçti ve anlayışından, yaklaşımından hiç ödün vermedi. 20’nci yüzyıl müziğinin ülkemizdeki en önemli temsilcisi.1993’te Sevda-Cenap And Müzik Vakfı’nın Onur Ödülü Altın Madalyası’nı yaşarken alan en genç besteci oldu.Bu kitapta müzik yazarı Evin İlyasoğlu’nun kaleminden Usmanbaş’ın yaşamını ve kendisiyle yapılmış iki öğretici söyleşiyi bulacaksınız.

İlhan Usmanbaş Yeninin Peşindeki Bağdar Kitabını PDF İndir Kategori

İlhan Usmanbaş Yeninin Peşindeki Bağdar Kitabı Yayına Çıktığı 10.02.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 1 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Sevda Cenap And Müzik Vakfı Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın