İki Ama İki Değil – İki Kişilik Bir Oyun’un Hikayesi Kitabını İndir Oku – Bülent Erkmen

İki Ama İki Değil – İki Kişilik Bir Oyun’un Hikayesi Kitabını İndir Oku Bilgi

İki Ama İki Değil – İki Kişilik Bir Oyun’un Hikayesi kitabı 164 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 12.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 10.12.2012 tarihinde Bülent Erkmen tarafından yazılarak MASA YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. İki Ama İki Değil – İki Kişilik Bir Oyun’un Hikayesi kitabı 9789757710202 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

İki Ama İki Değil – İki Kişilik Bir Oyun’un Hikayesi Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Bu kitap birbirinin içine geçmiş, birbiriyle ilişkili iki ayrı kitaptan oluşuyor. “İki Kişilik Bir Oyun” Bülent Erkmen ve Aslı Mertan tarafından kaleme alınan, cinsiyetleri belirtilmeyen iki karakterin birbirleriyle ve aralarındaki aşk ilişkisiyle hesaplaşmalarını, tek kelimelik cümlelerle anlatan bir tiyatro oyunu. “İki Ama İki Değil”, Aslı Mertan’ın kaleme aldığı, oyunun yazılma sürecini, e-postalar, telefon mesajları, fotoğraflar ve notlardan faydalanarak anlatan mizah yüklü bir metin. Tek kelimelik cümlelerle bir oyun yazmak mümkün mü? Bir aşk ilişkisini cinsiyetsiz bir dille kurgulamak mümkün mü? Masa Yayınları’ndan çıkan bu kitap bütününde bu sorulara yanıt arıyor.

İki Ama İki Değil – İki Kişilik Bir Oyun’un Hikayesi Kitabını PDF İndir Kategori

İki Ama İki Değil – İki Kişilik Bir Oyun’un Hikayesi Kitabı Yayına Çıktığı 10.12.2012 Tarihinden İtibaren Toplamda 7 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Masa Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın