İbn Cemaa’dan Öğretmen Ve Öğrencilere Öğütler Kitabını İndir Oku – Prof. Dr. Mehmet Faruk Bayraktar

İbn Cemaa’dan Öğretmen ve Öğrencilere Öğütler Kitabını İndir Oku Bilgi

İbn Cemaa’dan Öğretmen ve Öğrencilere Öğütler kitabı 141 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 12.09.2019 tarihinde Prof. Dr. Mehmet Faruk Bayraktar tarafından yazılarak M.Ü. İLAHİYAT FAKÜLTESİ VAKFI YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. İbn Cemaa’dan Öğretmen ve Öğrencilere Öğütler kitabı 9789755482019 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

İbn Cemaa’dan Öğretmen ve Öğrencilere Öğütler Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Bu eser, üstün zekâsı, hitabet gücü ve ilmi otoritesi dolayısıyla devrinin önde gelen bir bilgini olarak kabul edilen İbn Cemaa’nın görüşlerini, genelde eğitim-öğretim, özelde öğretmen ve öğrencilerle ilgili meseleleri konu edinmektedir.Eğitim ve öğretimle ilgili meseleleri bir bütünlük içinde dile getirdiği görülen eser, eğitim tarihi açısından dikkatimizi çekmekte ve hakkında yeterli çalışma bulunmayan bu alana önemli katkıda bulunacağı umulmaktadır.Müellifin hayatı ve eserleri hakkında da bilgiler sunulan bu eser, eğitim-öğretimle ilgilenenlere hitabetmektedir.

İbn Cemaa’dan Öğretmen ve Öğrencilere Öğütler Kitabını PDF İndir Kategori

İbn Cemaa’dan Öğretmen Ve Öğrencilere Öğütler Kitabı Yayına Çıktığı 12.09.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 377 Kişi Tarafından Okunmuştur.

M.ü. İlahiyat Fakültesi Vakfı Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın