Hukuk Sözlüğü – Ansiklopedik Kitabını İndir Oku – Prof. Dr. Ali Şafak

Hukuk Sözlüğü – Ansiklopedik Kitabını İndir Oku Bilgi

Hukuk Sözlüğü – Ansiklopedik kitabı 688 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 10.02.2019 tarihinde Prof. Dr. Ali Şafak tarafından yazılarak TEMEL YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Hukuk Sözlüğü – Ansiklopedik kitabı 9789754100204 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Hukuk Sözlüğü – Ansiklopedik Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

…Kitabın baskısının ilk önsözünde de belirtildiği gibi “Lügâte Yiğitlik Olmaz” en ince noktasına kadar bir gerçeği ifâde etmekte, tesbit edilen bir kısım eksikliklerimizin, yanlışlıklarımızın giderilmesi için bizi zorlamaktadır. Amaç, okuyucu ve araştırıcılara daha çok ve daha sağlıklı yardımcı olmak, hizmetler sunmaktır. Ne var ki, bir çok kitabın müellifi ve mütercimi olarak geçen üç yılı aşkın bir zaman zarfında şu gerçeği anlamış oldum: Bir düz metin, bir eser yazmak, terceme etmek bir lügât hazırlamaktan çok daha kolay. Zira lügât, herkes takdir ederki, komple bir bilgi birikimi istiyor; dil, edebiyat, hukuk vb…….Prof. Dr. Ali Şafak(Önsöz’den)

Hukuk Sözlüğü – Ansiklopedik Kitabını PDF İndir Kategori

Hukuk Sözlüğü – Ansiklopedik Kitabı Yayına Çıktığı 10.02.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 7 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Temel Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın