Html Ve Css Web Siteleri Tasarlamak Ve Oluşturmak Kitabını İndir Oku – Jon Duckett

HTML ve CSS Web Siteleri Tasarlamak ve Oluşturmak Kitabını İndir Oku Bilgi

HTML ve CSS Web Siteleri Tasarlamak ve Oluşturmak kitabı 508 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 17 x 24 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 04.10.2019 tarihinde Jon Duckett tarafından yazılarak NOBEL YAŞAM tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. HTML ve CSS Web Siteleri Tasarlamak ve Oluşturmak kitabı 9786059746267 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

HTML ve CSS Web Siteleri Tasarlamak ve Oluşturmak Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Avrupa Nükleer Araştırma Organizasyonu olan CERN çalışanı bilim insanı Tim Berners-Lee’nin 1990 yılında web dokümanı işaretleme dilini, yani HTML’yi, geliştirmesi ve hemen bir yıl sonra 1991’de aynı organizasyonunun WWW’yu kamuoyuna açıklaması ile halk arasında Internet diye bilinen dünya çapındaki birbirine bağlı bilgisayar ağları üzerinden iletişim başlamış oldu. Bugün, gelişmiş ülkelerde neredeyse ülke nüfusunun tamamı, tüm dünya nüfusunun ise yarısına yakını artık bugün rahatlıkla Internet’e erişebiliyor. Bu erişim sayesinde dünya artık ufak bir köy haline dönüşmekte, yani, isteyen herkes dünyanın diğer bir ucuna sanal ortamında rahatlıkla erilebiliyor. Bunun sonucu olarak da her dünya vatandaşına erişebilme ve iletişime geçme imkânı oluştu. Özellikle, ticaret dünyası için bu durum inanılmaz fırsatlar doğurmuş durumdadır. 2017 yılı itibariyle 2,17 tirilyon ABD doları civarında olan e-ticaret hacminin 2018 yılı itibariyle 2,49 tirilyon ABD dolarına çıkması bekleniyor. Yalnızca bir örneğini verdiğimiz bu Internet’e bağlılık durumunun hayatımızın artık ayrılmaz bir parçası haline geldiğini, sayısız iş fırsatlarını doğurduğunu ve çok sayıda yeni mesleğin ortaya çıkmasına neden olduğu artık aşikâr ve bu durumun da artarak devam edeceği de kesin. Tüm bunlar ise basit bir web sayfası ile mümkün. Web sayfası geliştirme dili olan HTML ve daha iyi bir sayfa tasarımı, sayısız renk seçimi ve yönetebilme kolaylığı sağlayan CSS bu kitabın temel konularını içermektedir. 

HTML ve CSS Web Siteleri Tasarlamak ve Oluşturmak Kitabını PDF İndir Kategori

Html Ve Css Web Siteleri Tasarlamak Ve Oluşturmak Kitabı Yayına Çıktığı 04.10.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 571 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Nobel Yaşam yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın