Hoşça Kal &Amp; Bir Erkek Vedası Kitabını İndir Oku – Korhan Bozkurt

Hoşça Kal & Bir Erkek Vedası Kitabını İndir Oku Bilgi

Hoşça Kal & Bir Erkek Vedası kitabı 232 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 20.01.2014 tarihinde Korhan Bozkurt tarafından yazılarak ARTEMİS YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Hoşça Kal & Bir Erkek Vedası kitabı 9786051423821 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Hoşça Kal & Bir Erkek Vedası Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Dünyada yaşamış insan sayısı kadar kırık kalp var, farkındayım. Ama benim için önemli olan, hep senin kalbin olacak.Çünkü onu ben kırdım. Biliyorum… Özür dilerim. Bir erkeğin hikâyesi bu. Aklından gelip geçenler, yüksek sesle söyledikleri, hiç söyleyemedikleri, yaşadıkları ve yaşayamadıkları ile sadece bir erkeğin.MADALYONUN BİR YÜZÜ. Tek tarafı.Korkan, üzülen, ağlayan, seven, sevgisini ve sevgisizliğini gösteren; yapacak bir şey kalmadığında, her şeyi ardında bırakıp gidecek kadar cesur ve belki de, mücadele etmek yerine kaçmayı seçecek kadar korkak.Ama neden? Hep bu soruya cevap arar kadınlar kafalarında. Neden?Şimdi bir erkeğin zihninden, erkekçe geliyor beklenen çünkü.“Gittim, çünkü…”her şey takım, ben tekim“Erkek çocuklar nasıl yetiştiriliyor? Sonra onlar eş olduğunda, sevgili olduğunda neden kızıyoruz? Ve ‘o’ adamlara bu kadar kızarak, nasıl onlara benzer erkek çocuklar büyütüyor ve aynı adamlar çocuğumuz olduğunda kızmak yerine yüceltiyoruz? Bu soruların yanıtlarını bir erkek gözünde, kaleminde aramak… Elinizdeki kitabı okumak için iyi bir neden.”- Prof. Dr. Bengi Semerci, Çocuk-Genç ve Erişkin Psikiyatristi

Hoşça Kal & Bir Erkek Vedası Kitabını PDF İndir Kategori

Hoşça Kal &Amp; Bir Erkek Vedası Kitabı Yayına Çıktığı 20.01.2014 Tarihinden İtibaren Toplamda 79 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Artemis Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın