Hekim Kendisini De Tedavinin Bir Parçası Olarak Sunar Kitabını İndir Oku – Şükrü Hatun

Hekim Kendisini de Tedavinin Bir Parçası Olarak Sunar Kitabını İndir Oku Bilgi

Hekim Kendisini de Tedavinin Bir Parçası Olarak Sunar kitabı 183 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 25.10.2002 tarihinde Şükrü Hatun tarafından yazılarak İLETİŞİM YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Hekim Kendisini de Tedavinin Bir Parçası Olarak Sunar kitabı 9789750500831 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Hekim Kendisini de Tedavinin Bir Parçası Olarak Sunar Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

“Hekimler, her sabah adına ‘vizit’ denilen ayrı bir ritüel ile başlarlar güne. İyileşen hastaların yüzündeki gülümsemedir onları diri tutan… Hastane koridorları neredeyse ülkenin sosyolojisini yansıtan insan manzaraları ile doludur. Hastalıklardan çok insanların çaresizliği etkiler sizi…” Elinizdeki kitap, bu anlamda “vizit izlenimleri” olarak da düşünülebilir… Şükrü Hatun, bu ülkenin “hekimlik” ve “hastalık” deneyimleriyle ilgli güçlü gözlemler sunuyor. Yaşananlara dair tanıklıklar, betimlemeler, portreler, onun yanında sağlıkla ilgili tavsiye ve uyarılar da yer alıyor yazılarda.

Hekim Kendisini de Tedavinin Bir Parçası Olarak Sunar Kitabını PDF İndir Kategori

Hekim Kendisini De Tedavinin Bir Parçası Olarak Sunar Kitabı Yayına Çıktığı 25.10.2002 Tarihinden İtibaren Toplamda 25 Kişi Tarafından Okunmuştur.

İletişim Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın