Harem’den Taşanlar : Padişahın Bütün Kadınları Kitabını İndir Oku – Nazım Tektaş

Harem’den Taşanlar : Padişahın Bütün Kadınları Kitabını İndir Oku Bilgi

Harem’den Taşanlar : Padişahın Bütün Kadınları kitabı 528 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 14 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 31.03.2004 tarihinde Nazım Tektaş tarafından yazılarak ÇATI KİTAPLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Harem’den Taşanlar : Padişahın Bütün Kadınları kitabı 9789758845026 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Harem’den Taşanlar : Padişahın Bütün Kadınları Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Bu kitap, Osmanlı Sarayı’nda hayatını sürdüren, Padişah anası olmuş, Şehzade ve Sultan anası olmuş ya da çocuk verememiş ama, Padişah ile yatağını paylaşmış Türk, Slav, Bizanslı, Hırvat, Rus, Çerkez, İtalyan ve nice milletten ya da dinden Saray’da söz sahibi olmuş bütün kadınları, yaptıkları ya da yaptırdıkları ile, iyi ise iyiliğini, kötü işler yapmış ise kötülüğünü tarihi kaynaklar ışığında ortaya koymaktadır. Kuruluşun ilk zamanları Padişah kadınlarının sayısı bir elin parmakları ile sınırlı iken, duraklama ile artışa geçmiş yıkılma süresi yaklaştıkça da sayı iki elin parmaklarını bile geçmeye başlamıştır.

Harem’den Taşanlar : Padişahın Bütün Kadınları Kitabını PDF İndir Kategori

Harem’den Taşanlar : Padişahın Bütün Kadınları Kitabı Yayına Çıktığı 31.03.2004 Tarihinden İtibaren Toplamda 44 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Çatı Kitapları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın