Haluk Şahin’in Bozcaada Kitabı Kitabını İndir Oku – Haluk Şahin

Haluk Şahin’in Bozcaada Kitabı Kitabını İndir Oku Bilgi

Haluk Şahin’in Bozcaada Kitabı kitabı 158 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 22.08.2005 tarihinde Haluk Şahin tarafından yazılarak TROYA YAYINCILIK tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Haluk Şahin’in Bozcaada Kitabı kitabı 9789750021602 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Haluk Şahin’in Bozcaada Kitabı Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Bozcaada kimisi için Homeros’un Tenedos’udur..Tam 500 yıllık fatih yadigarıdır kimisi için…Hem ona, hem ondan kaçılan yer. Fırtına ve liman, tuzak ve sığınak, menfa ve sıla Bozcaada…Herkesin Bozcaada’sı farklıdır. Herkes bakma becerisine ve beynindeki gözün donatımına göre daha fazla ya da daha az şeyler görür bu küçük adanın taşında, toprağında, otunda, kuşunda…Rüzgarının yorulmayan soluğunda…Herkes bir resim yapar gibi kendi Bozcaadasını yaratır. Benim Bozcaadam’ı anlatan bu kitap Bozcaada’ya severek bakmak isteyenler için yazılmıştır. Bakarak sevmek isteyenler için…

Haluk Şahin’in Bozcaada Kitabı Kitabını PDF İndir Kategori

Haluk Şahin’in Bozcaada Kitabı Kitabı Yayına Çıktığı 22.08.2005 Tarihinden İtibaren Toplamda 2 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Troya Yayıncılık yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın