Gurbetteki Tıbbiyeli Gözüyle İnece Köyü Kitabını İndir Oku – Doç. Dr. İbrahim Balcıoğlu

Gurbetteki Tıbbiyeli Gözüyle İnece Köyü Kitabını İndir Oku Bilgi

Gurbetteki Tıbbiyeli Gözüyle İnece Köyü kitabı 184 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 13.12.2019 tarihinde Doç. Dr. İbrahim Balcıoğlu tarafından yazılarak AKIL FİKİR YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Gurbetteki Tıbbiyeli Gözüyle İnece Köyü kitabı 9786059499026 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Gurbetteki Tıbbiyeli Gözüyle İnece Köyü Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Cumhuriyetimiz kırsal kesimden gelen vatan çocuklarına öğrenim yapma ve meslek edinme imkânı vermiştir. Giresun’un Bulancak ilçesinin İnece köyü orta koldaki yerleşim birimlerindendir. İnece Köyü ve halkı da devletimizin kendisine sunduğu fırsatlardan yararlanmıştır.Elinizdeki kitap İnece’nin sosyokültürel ve doğal yapısından söz etmektedir. İnece Köyü ile ilgili ilk yazılı metindir. Gelecek kuşaklara deneyimlerimizi ve bilgilerimizi aktarmayı hedef edindik.Kitapta noksanlıklar ve unuttuklarımız olabilir. İyi niyetle kaleme alınan kitabımız gelecek nesilleri için kaynak olma iddiasını, az da olsa taşır. Yapıcı ve yol gösterici eleştirileri bekler, bağışlanmayı dileriz.Prof. Dr. İbrahim Balcıoğlu

Gurbetteki Tıbbiyeli Gözüyle İnece Köyü Kitabını PDF İndir Kategori

Gurbetteki Tıbbiyeli Gözüyle İnece Köyü Kitabı Yayına Çıktığı 13.12.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 34 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Akıl Fikir Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın