Günlük Hayatın Stresine Son! Kitabını İndir Oku – Beatrix Hughes

Günlük Hayatın Stresine Son! Kitabını İndir Oku Bilgi

Günlük Hayatın Stresine Son! kitabı 139 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 01.05.1997 tarihinde Beatrix Hughes tarafından yazılarak DORUK YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Günlük Hayatın Stresine Son! kitabı 9789755531991 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Günlük Hayatın Stresine Son! Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Stres; yaş, cinsiyet ve iş ayrımı gözetmeksizin herkesi etkilediğinden, bugünün en yaygın sosyal problemidir. Konu üzerine yazılmış pek çok kitap bu gerçeği yansıtır.Bu kitap, bu konuda söylenmiş bir sürü şeye rağmen yeni ve farklı bir içerik taşımaktadır. Kitabın temel amacı, insanların stresin ne olduğunu doğru anlamalarını, vücutlarına ve beyinlerine doğru yönden yaklaşarak onu tanımalarını sağlamak; buradan hareketle stresi azaltmak ve stresin doğurabileceği problemleri yenmelerini sağlamaktır.Benzerleri içinde, yol gösterici ve aydınlatıcılığı ile özel ve değerli bir kitap…

Günlük Hayatın Stresine Son! Kitabını PDF İndir Kategori

Günlük Hayatın Stresine Son! Kitabı Yayına Çıktığı 01.05.1997 Tarihinden İtibaren Toplamda 9 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Doruk Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın