Güneşin Sofrasında &Amp; Genco Erkal’ın Dostlar Tiyatrosu Serüveni Kitabını İndir Oku – Ayşegül Yüksel

Güneşin Sofrasında & Genco Erkal’ın Dostlar Tiyatrosu Serüveni Kitabını İndir Oku Bilgi

Güneşin Sofrasında & Genco Erkal’ın Dostlar Tiyatrosu Serüveni kitabı 336 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 16.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 16.11.2019 tarihinde Ayşegül Yüksel tarafından yazılarak KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Güneşin Sofrasında & Genco Erkal’ın Dostlar Tiyatrosu Serüveni kitabı 9786052985816 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Güneşin Sofrasında & Genco Erkal’ın Dostlar Tiyatrosu Serüveni Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Meslek yaşamında 60 yılı geride bırakan Genco Erkal, çağdaş Türk tiyatrosunda “tek kişilik” özel bir tarihi oluşturur.Kurucusu olduğu Dostlar Tiyatrosu ise gerek sahnelediği oyunlar gerek kendi hikâyesi ile Türkiye’nin 50 yılına tanıklık etmektedir.Elinizdeki kitap, bu olağanüstü “ikili”nin hikâyesini anlatıyor.Ayşegül Yüksel’in hazırladığı Güneşin Sofrasında – Genco Erkal’ın Dostlar Tiyatrosu Serüveni, 60 yıl önce genç ve hevesli bir oyuncu adayıyken bugün Türk tiyatrosunun en büyükleri arasında yer alan, bir “aydın” olarak gönüllerde taht kurmuş bir sanatçının emeğiyle yoğurduğu topluluğun, 50 yılda ulaştığı saygın konumu dile getiriyor.

Güneşin Sofrasında & Genco Erkal’ın Dostlar Tiyatrosu Serüveni Kitabını PDF İndir Kategori

Güneşin Sofrasında &Amp; Genco Erkal’ın Dostlar Tiyatrosu Serüveni Kitabı Yayına Çıktığı 16.11.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 96 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın