Gizemli Benedict Derneği -2 / Tehlikeli Yolculuk Kitabını İndir Oku – Trenton Lee Stewart

Gizemli Benedict Derneği -2 / Tehlikeli Yolculuk Kitabını İndir Oku Bilgi

Gizemli Benedict Derneği -2 / Tehlikeli Yolculuk kitabı 520 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 21 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 13.11.2012 tarihinde Trenton Lee Stewart tarafından yazılarak PEGASUS ÇOCUK YAYINLARI tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Gizemli Benedict Derneği -2 / Tehlikeli Yolculuk kitabı 9786055289997 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Gizemli Benedict Derneği -2 / Tehlikeli Yolculuk Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Siz de gizemli benedict derneği’ne katılın Ve tehlikeyi birebir yaşayınSevgili Dostlarım,Sizi uzaklardan selamlıyorum! Şu an birbirinizi yeniden gördüğünüz için çok mutlu olduğunuza inanıyorum.Ben de bunu düşündüğümde çok mutlu oluyorum. Rhonda size seyahatinizle ilgili birkaç detay verecek. Diğer bilgiler şöyle: O ve Milligan size eşlik edecek ama onları yolcu, kendinizi de pilot olarak düşünmelisiniz. Bizi birbirimize kavuşturacak olan ipuçlarını ise siz çözmek zorundasınız. Bu maceraya hazır olduğunuzu biliyorum ve seyahatinizin sonunda hikâyelerinizi duymayı dört gözle bekliyorum. Yolculuğunuz burada, dördünüzün bir araya geldiği yerde başlıyor. İlk çözmeniz gereken şey sonraki sayfada size vermiş olduğum bilmeceden yola çıkarak yönünüzü tayin etmek olmalı. Sizi evinizden oldukça uzaklaştıran bu yeni maceranın sizleri birbirinize daha da yakınlaştıracağından emin olduğumu söyleyerek sözlerimi şimdilik noktalıyorum.Sevgilerimle,Bay BenedictKaramanlarımız Reynie, Kate, Sticky ve Constance, Bay Benedict’i bulmak için bir maceraya atılmak zorunda kalır.Çünkü Bay Benedict, onlar için heyecan dolu bir oyun hazırlarken kötü niyetli ikizi Bay Curtain’ın kurduğu bir tuzağa düşmüştür. Esir alınan Bay Benedict’i bulmak için sadece bir haftası olan yetenekli ve zeki dostlar, şimdiye dek hiç karşılaşmadıkları zorluklara göğüs gerecektir. İlk başta bir araya getirilmelerine sebep olan yeteneklerinden de güç alarakBay Benedict’i kurtarmaya çalışacaklardır.

Gizemli Benedict Derneği -2 / Tehlikeli Yolculuk Kitabını PDF İndir Kategori

Gizemli Benedict Derneği -2 / Tehlikeli Yolculuk Kitabı Yayına Çıktığı 13.11.2012 Tarihinden İtibaren Toplamda 288 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Pegasus Çocuk Yayınları yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın