Genç Besteciler İçin Korunma Yöntemleri Kitabını İndir Oku – Y. Dağhan Baydur

Genç Besteciler İçin Korunma Yöntemleri Kitabını İndir Oku Bilgi

Genç Besteciler İçin Korunma Yöntemleri kitabı 72 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 13 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 10.02.2019 tarihinde Y. Dağhan Baydur tarafından yazılarak KİŞİSEL YAYINLAR tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Genç Besteciler İçin Korunma Yöntemleri kitabı 9789759899714 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Genç Besteciler İçin Korunma Yöntemleri Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

“Dağhan Baydur 1962 yılından beri müzik endüstrisinin hem yaratıcı hem de idari tarafında edindiği tecrübelerini kolayca anlaşılabilecek, net bir şekilde “biraz da muzipçe” eser sahipleri ile paylaşıyor. Mesleklerini ciddiye alan tüm besteci, şarkı ve söz yazarları ve müzik yayıncılarının bu kitabı dikkatle okumalarını öğütlüyorum.””Türkiye’de henüz telif hakları yasası çıkmamışken, uzun yıllara dayanan yurt dışı araştırmaları ve birikimleriyle bizleri bu konuda eğiten Dağhan Baydur, üretenin haklarını herkesten daha iyi biliyor, daha iyi koruyor. Bizlere bu konuda bir de kitap armağan ettiğin için sonsuz teşekkürler.”Candan Erçetin”Bir insanın ve dolayısıyla da toplumun medeniyet düzeyini belirleyen, birbirlerinin düşünce ve yaratıcılıklarına gösterdikleri saygı ve özenle doğru orantılıdır. Bu nedenle telif hakları için savaş veren ve herkesi bilgilendirmek için çalışan insanları, o toplumları aydınlatan ışıklar olarak kabul etmek gerekir. Dağhan Baydur, yazmış olduğu bu kitap sayesinde hepimizden daha parlak bir ışık olduğunu bizlere göstermiştir.”Gökhan Kırdar

Genç Besteciler İçin Korunma Yöntemleri Kitabını PDF İndir Kategori

Genç Besteciler İçin Korunma Yöntemleri Kitabı Yayına Çıktığı 10.02.2019 Tarihinden İtibaren Toplamda 1 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Kişisel Yayınlar yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın