Fitness Pilates – Yetişkinler İçin Pilates Egzersiz Kitabını İndir Oku – Ayaz Uysal

Fitness Pilates – Yetişkinler İçin Pilates Egzersiz Kitabını İndir Oku Bilgi

Fitness Pilates – Yetişkinler İçin Pilates Egzersiz kitabı 64 sayfadan oluşan Türkçe dilinde 13.5 x 19.5 cm ölçüsünde Karton Kapak olarak 23.03.2007 tarihinde Ayaz Uysal tarafından yazılarak BOYUT YAYIN GRUBU tarafından basılıp piyasaya sürülmüştür. Fitness Pilates – Yetişkinler İçin Pilates Egzersiz kitabı 9789752303157 ISBN numarası ile kayıtlıdır.

Fitness Pilates – Yetişkinler İçin Pilates Egzersiz Kitabını PDF İndir Oku Açıklama

Pilates Günde 10 dakikaSağlıklı bir vücudun anahtarı olan düzenli egzersiz alışkanlığı belli biryaştan sonra daha da büyük önem taşıyor. Yetişkinler için özellikle önerilen Pilates, denge ve kuvvet egzersizleri yaşlanmaya bağlı kas kayıplarını önlemekle kalmıyor, kemik yoğunluğunu korumada da önemli birrol üstleniyor. Bu üç farklı sistemden örneklerin yer aldığı Yetişkinler için Pilates ve Egzersiz kitabı adım adım açıklamalı ve resimli egzersizleriyle sporu hiç olmadığı kadar kolay bir hale getirip evlerinize sokuyor.

Fitness Pilates – Yetişkinler İçin Pilates Egzersiz Kitabını PDF İndir Kategori

Fitness Pilates – Yetişkinler İçin Pilates Egzersiz Kitabı Yayına Çıktığı 23.03.2007 Tarihinden İtibaren Toplamda 8 Kişi Tarafından Okunmuştur.

Boyut Yayın Grubu yayınevinin tüm kitapları ve eserlerine buradan ulaşabilirsiniz..

 

Yorum yapın